הילד שלכם תמיד יזכור את האירוע שלו בזכות הטיפ הזה

מתכננים עבור הילד שלכם אירוע חד פעמי? רוצים שתהיה לו חוויה שהוא יזכור לנצח? בין אם אתם מארגנים יום הולדת, בר מצווה או בת מצווה – יש כמה דברים שיכולים לשדרג את החוויה עבור ילדכם בכמה רמות ולהפוך את האירוע ליוצא מן הכלל. נכון, בעידן של היום הרעיונות הם אינסופיים וקשה לבחור, אבל באמצעות הטיפ שלנו הילד שלכם תמיד יזכור את האירוע שלו

 

תזכרו את הטיפ הזה – אל תשכחו לערב את הילד בתהליך

הכל מתחיל ונגמר בילד עצמו, ולפעמים הורים שוכחים זאת, ונוהגים לתכנן את האירוע של הילדים מבלי לערב אותם בתהליך. הדבר יכול ליצור מתחים וריבים סביב אי הסכמות שונות שקשורות לאירוע. שתפו את הילד בכל ההחלטות שאתם מבצעים – בסופו ל דבר זה היום הגדול שלו. אם קיימת אי הסכמה סביב נושא מסוים, נסו להסביר לו מדוע אתם חושבים שראוי לבצע פעולה מסוימת, ולתאר לו את התהליך. לילדים הרבה יותר קל להבין את ההחלטות שלנו כאשר אנחנו מסבירים להן את הסיבות שעומדות מאחוריהן ובכך ניתן למנוע אי נעימויות רבות בשלל נושאים שקשורים לאירוע.

ילד יום הולדת

בחרו יחד קונספט

קונספט ליום הולדת או כל אירוע לילד, הוא חשוב. שוחחו עם הילד ובחרו איתו נושא ספציפי ומוגדר למסיבה. הנושא כמובן יכול להיות כל דבר שהוא אוהב – דמות של גיבור על, צבע מסוים, סרט דיסני שהוא אוהב וכיוב'. בחירת הקונספט יכולה לעזור לארגון האירוע, ולמקד אתכם בקבלת החלטות שקשורות לעיצוב, תפאורה, צבע הכלים, סוג הבידור וכן הלאה.

 

הוסיפו חוויה אחת בלתי נשכחת

בכל אירוע חייבת להיות חוויה בלתי נשכחת אחת. הופעת אמן חושים לבר מצווה למשל יכולה להפוך את המסיבה של הילד שלכם מאירוע חמוד ורגיל לאירוע בלתי נשכח שהוא יזכור אותו לתמיד. אם אתם יודעים שהילד שלכם עף על קסמים ותעתועי מחשבה, לכו על זה. אמן חושים יכול לרתק את הילד ואת כל החברים והאנשים באירוע בעזרת הקסמים והפעילויות המיוחדות. הופעת אמן חושים יכולה לעורר בילדכם גם סקרנות בנושא ואף יכולה לגרום לו לפתח תחביב מיוחד של התנסויות בטריקים מחשבתיים. בכל מקרה, העיקר הוא לייצר חוויה משמעותית לילד, והופעה של אמן חושים ללא ספק יכולה לגרום לאירוע להפוך לבלתי נשכח עבורו.

 

בחרו הפעלות שהילד וחבריו יתחברו אליהן

הפעלות לילדים באירועים הן תמיד תוספת מעניינת ומוצלחת. ההפעלות שיכולות להתאים לאירועים עבור ילדים הם כמובן שולחנות משחק כמו הוקי אוויר, שולחן פינג פונג ושולחן כדורגל. קיימות גם אופציות נוספות כמו משחקי ארקייד שונים, משחקי ריקוד, פינת צילום, סימולטור של סקייטבורד ועוד. קיים מגוון רחב של משחקים לילדים שמתוכם ניתן לבחור. התייעצו עם ילדכם לגבי האופציות השונות והעניקו לו את המרחב לבחור.

ילדים משחקים במסיבה

אולי תאהבו גם את