איך לתכנן יום כיף בים לכל המשפחה?

הקיץ מגיע והוא מביא איתו דברים נהדרים! מעבר לתחושת אופטימיות הוא גם מבטיח לנו אבטיחים קרירים, ארטיקים וגלידות, שמלות מתנפנפות, בילוי בבריכה, רוח של הרפתקאות וכמובן את הקסם של הים! אין כמו ללכת עם כל המשפחה לים. הים הוא מקום קסום שמספק לנו וגם לילדים הרבה כיף ועניין. בחודשי הקיץ החמים בילוי בים הוא בגדר חובה. הוא מגבש את המשפחה וגורם לכולם לבלות זמן רגוע ונעים ביחד. אם לקחו אתכם לים בתור ילדים בטוח יש לכם זכרון מופלא ותרצו להעניק גם לילדים שלכם. אז אם אתם מתכננים ללכת לים בקרוב – הגעתם לכתבה הנכונה. כאן ניתן לכם את כל המידע שחשוב לדעת איך על תכנון יום כיף, גם דברים שאולי לא חשבתם עליהם. עקבו אחר הטיפים הבאים ותוכלו לוודא שתהיה לילדים חוויה בלתי נשכחת – ולכם חוויה נוחה ומהממת. אז שלפו את בגדי הים מהארון! יוצאים לים!  

 

טיפ ראשון –  בחרו בחוף מתאים!

קחו רגע לחשוב על החוף שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. אם יש לכם ילדים קטנים שלא כל כך אוהבים נסיעות אז קרבה ונגישות יכולות להקל על הנסיעה וההגעה לחוף. לעומת זאת אם הילדים יותר גדולים אולי תרצו חוף מרווח אך רחוק יותר. ההמלצה הגורפת למשפחות היא למצוא חוף לא רחוק מדי ולא פחות חשוב – חוף מוכרז ומסודר! לחוף מסודר יש המון יתרונות כגון שירותים, מקלחות, תחנות הצלה ואזורי צל. זו גם הדרך הכי טובה לוודא שהחוף בטוח לרחצה ויש בו מצילים. שימו לב שלרוב קצת אחרי שקיעת השמש מסתיימים שירותי ההצלה.

משפחה צעירה בחופשה

טיפ שני – בגדים ונעלים מתאימים

לים מאד חשוב להגיע מוכנים מבחינת בגדים ונעליים. במיוחד במדינה מלאת השמש שלנו ובעיקר כשאתם עם הילדים. הביאו אתכם גם בגדים ארוכים דקים, שיוכלו להגן עליכם ועל הילדים במצב של שמש חזקה. שימו לב גם לעניין הנעלים. אם תשכילו לרכוש נעליים למים לכל המשפחה תוכלו להכנס בקלות לכל ים, בכל מקום בארץ, אפילו לכנרת! תוכלו למצוא כיום נעליים מדהימות לים כגון שקפקפים או נעלי גלישה שידאגו לרגלים שלכם ושל הילדים ויספקו חווית ים מושלמת! נעלי ים מעולות מגנות על הרגליים של הקטנטנים ושלכם ולכן הן מאד חשובות. בנוסף, הן יגרמו גם לכם וגם לילדים להכנס לים הרבה יותר בקלות ובכיף!

 

טיפ שלישי – תכנון זמנים

נסו להגיע לים מוקדם ככל הניתן.  הגעה מוקדמת תבטיח מקום טוב ותאפשר ליהנות מהמקום לפני שהוא מתמלא. ולפני שהשמש הופכת למאד חזקה. שימו לב גם לזמן חזרה. קבעו זמן חזרה סביר מראש כדי להימנע מעומסי תנועה וקחו בחשבון את עייפות הילדים.

 

טיפ רביעי – צידנית!

ההמלצה הכי רותחת שלנו: קנו לכם צידנית לחודשי הקיץ. מלאו אותה במים, משקאות קרים ופירות (אפשר גם בירה לאבא ואמא). אחרי הכל מה יותר מדהים מלפתוח בקבוק מים קרים באמצע החום של הים?

 

טיפ רביעי – צל!

כיום יש פתרונות צל נהדרים ופשוטים בחרו אחד מהם וודאו שיהיה לכם מספיק צל לשהות בים.

לסיכום, אין כיף גדול יותר מאשר לצאת לים עם כל המשפחה. התכוננו ליום כיף בצורה חכמה על מנת שיהיה לכם נוח, יעיל ולא יחסר לכם דבר! בהצלחה!

קריר יותר לקיץ

אולי תאהבו גם את