5 דברים לקחת בחשבון לפני הזרקת בוטוקס בשפתיים

קמטים בשפתיים? שפתיים דקות? זריקות בוטוקס הן הטיפול הפופולרי שבו בוחרות מאות אלפי נשים בעולם, שבוחרות להישאר צעירות ורעננות בעלות מראה פנים חטוב. הנה 5 דברים לקחת בחשבון לפני שמתחילים הזרקות בוטוקס בשפתיים.

 

1.   איך פועלת זריקת בוטוקס?

מהו בוטוקס? בואו נטיל פצצה קטנה: בוטוקס למעשה הוא תוצר של רעלן. אין מה לפחד! אם נבדוק נגלה שתרופות רבות מיוצרות מחומרים שבאופן זה או אחר הם רעילים. הסוד הוא להשתמש בהם נכון, ובוטוקס הוא שימוש נכון, חכם ומדויק שנמצא בעולם הרפואה והאסתטיקה בשימוש רווח.

רעל שעושה לנו טוב…

רעלן הבוטולינום פועל על מערכת העצבים ומפחית את פעילותה. לכן, הוא שייך לרעלי הנוורוטוקסין. בטיפול סקין בוסטר או מילוי שפתיים שעושה שימוש בבוטוקס, החומר מפחית את פעילות העצבים באזור. זה אומר שפחות פקודות שמורות על כיווץ השריר מגיעות מהמוח לאזור. כך נמנע מראה מקומט, שמגיע משרירים מכווצים.

 

2.   אזור השפתיים: הכי חשוב לעשות בוטוקס

השפתיים ייחודיות בכך שסיבי השרירים משולבים בהם בתוך שכבות העור, ולא בעצמות שמתחת להן. לכן, מהר מאוד העומס הגדול על השרירים שנוצר בשל שינויים ברקמת העור, מביא לתופעה של כיווצי יתר של השרירים. כך מופיעים קמטים בשפתיים כבר מגיל מוקדם. הקמטוטים מופיעים כעין חוטים, יוצרים מראה מכווץ, עצוב, מסויג, מותש ומבוגר.

כאשר השרירים לא מקבלים פקודה להתכווץ כל הזמן, הם נותרים רפויים ונינוחים.

 

3.   מי מבצע את ההזרקה?

חשוב להבין: טיפול בוטוקס הוא טיפול רפואי-אסתטי. הוא משתמש בחומר פעיל באופן עדין. זה לא ממש דומה לטיפול שעווה בגבות! הטיפול אינו חיצוני, הוא עוסק ברקמות שריר ולא רק בעור. לכן, אין כאן אפשרות לסמוך על קוסמטיקאית…. בטיפול בוטוקס תמיד חשוב לוודא שמי שעושה את ההזרקה הוא רופא, לא קוסמטיקאית.

 

4.   לא רק עיבוי, עיצוב

מה ניתן להשיג בטיפולי בוטוקס?

דיברנו על שפה רפויה, הבעה נינוחה ומראה צעיר. כמעט שכחנו את העיקר: טיפול הזרקת בוטוקס לשפתיים הוא סופר יעיל לעיבוי שפתיים, לעיצוב השפתיים (למשל, שיפור במקרה של אסימטריה בשפה התחתונה / העליונה), להדגשת השפתיים למראה צעיר ובריא ולהוספת צבע בפנים.

כיום שפתיים עבות הן חלק ממודל היופי הנשי. שפתיים עבות מוסיפות לפנים צבע ורכות. הן משפיעות גם על צורת הפנים הכללית, כאשר שפתיים עבות ומלאות יוצרות מראה של פנים חטובים יותר, ומדגישות את עצמות הלחיים. הצבע הטבעי של השפתיים נותן ניגודיות רעננה לצבע העיניים.

 

5.   הצלחת טיפול בוטוקס

טיפול בוטוקס יעיל לכל מקרה של שפה דקה, נפולה, אסימטרית, מקומטת או רופפת. כל הזרקה מחזיקה למשך חצי שנה לפחות ולפעמים אף ל-8 חודשים. לזמניות של ההשפעה יש יתרון, כי כך אפשר להתחרט: להחליט שבפעם הבאה נרצה לעבות יותר / פחות – בהתאם למה שקיבלנו עד כה.

מזרק

 

אולי תאהבו גם את