מהן השיטות והטיפים החשובים בקניית בגדי נשים אונליין

גלישה אינסופית של בגדים באינטרנט היא אחת ההנאות הפשוטות והגדולות של החיים מי מאיתנו לא בילתה שעות על ההנאה הזמינה הזו.

אבל זה לא תענוג כאשר פירות מאמצי הקניות אונליין מגיעים לדלת במידות שגויות באיכות ירודה ולפעמים פשוט רחוקים מאוד ממה שהזמנתם.

הנה שיטות קלות להבטיח איך תמיד  לקבל חווית קניות מוצלחת באינטרנט.

 

להיות בפוקוס

כל כך קל וכיף להאבד בין דפי קניית בגדי נשים אונליין אבל לפעמים זה יוצר מצב של בלבול אבדון וחוץ ממתוסכלת שוב לא קנית כלום או לחילופין קנית משהו ממש לא נכון או נצרך. לפני שמתחילים לגלוש מתפקסים על מה בא לכם למצוא בקנייה הזאת מה אתם צריכים ועל מה אתם מוכנים עכשיו להוציא את הכסף. יש אירוע קורב? מסיבה באופק אז תארגנו לעצמכם בראש רשימה של דברים שאתם רוצים לכבוד אותו יום ככה לא נאבדים ונשארים בפוקוס.

 

בדוק תמיד את טבלאות המידות

רק בגלל שאתם רגילים להיות מידה מסוימת אצל קמעונאי אחד לא אומר שאתה באותה מידה אצל אחר. מידות חשובות – וזה יחסוך המון זמן אם תבדקו את גודל החזה, המותניים והאגן מול טבלאות המידות של החנות. לידיעתך, ברוב המקרים, יש קישור אליהם ממש ליד הפריט שברצונכם לקנות. תשמרו את המידות שלכם ושימו לב להשוות לפני קניות קודמות איזה אורך טוב לכם ואיזה פחות.

 

 קראו תמיד את חוות הדעת של הלקוחות

רוב הקניות אונליין מאפשרים  אזור לביקורות קונים. זה המקום שבו אפשר לקבל את חוות דעת  אמיתית על איך בגד באמת מתאים. כמובן, עם כל המשוב המקוון, הרבה פעמים יש תמונות מלקוחות והערות חשובות שיש לשים לב אליהן. אם לדוגמא ההסכמה הכללית היא שקרדיגן מסוים קצת קטן, שימו לב לעצות ותגדלו במידה.

 

השאר פריטים בעגלת הקניות

נגיד ובדיוק מצאתם את זוג העקבים הטובים ביותר אי פעם אך כמה חבל שהם קצת מחוץ לטווח המחירים שלכם זה טריק בשבילכם. אם לא אכפת לכם לחכות כמה ימים ואתם בטוחים שהם לא ימכרו. צרו פרופיל מקוון עם הקמעונאי והשאיר את הנעליים בעגלת הקניות שלכם ליום או יומיים. לקמעונאים היכולת לעקוב אחר פעילות הקניות שלך – ועשויים פשוט להדביק לך קופון של 20 אחוז הנחה כדי לעודד אותך לקנות ולחסוך.

 

 לסיכום נהלו את הציפיות שלכם

קחו את הציפיות לכך שכל דבר שתרכשו יהיה לא פחות ממושלם והורידו אותם. צריך לקחת בחשבון שלפעמים נופלים בקניות אונליין כי אין מה לעשותף עד שלא תהיה טכנולוגיה הוליגרמית כלשהי או וואטאבר אנחנו עדיין נצטרך לסמוך שזה יגיע כמו בתיאור ולקוות שיישב טוב. השירותים האינטרנטים מאוד התיעלו ויש מערך החזרות ושיפור תמידי ,זה חוסך הרבה זמן ולפעמים מדובר במחירים כל כך זולים ששווה לקחת את הסיכון.

דוגמנית

 

אולי תאהבו גם את

טרנדים לוהטים
4 טרנדים לוהטים לקיץ חם

כל אחד מאתנו רוצה להיות בטוח בכך שהוא מכיר בטרנדים החמים ביותר שמתלווים אל כל עונה. במדריך האחרון שהעלינו לרשת, הצגנו בפניכם את הטרנדים הלוהטים

קראו עוד »