עיפרון גבות – פתרון מהיר ונוח לשימוש

בשנים האחרונות המודעות למראה החיצוני עלתה בצורה משמעותית בעקבות החשיפה ברשתות החברתיות, צילומי הסלפי, החשיפה לפרסומות ועוד.

נשים רבות מקפידות על מראה הפנים ומתמקדות בהבלטת אזור העיניים.

המאמר יעסוק בעיפרון הגבות החדשני וביתרונותיו.

 

מהו עיפרון הגבות הפופולרי?

לאחרונה יצא לשוק מוצר שהפך להיות מאוד פופולרי בקרב נשים צעירות הנקרא עיפרון גבות בשיטת השערה. מדובר על עיפרון קסם המדמה שערות אמיתיות. לעיפרון זה יש 3 ראשים שמייצרים את אפקט השערות. בעזרת העיפרון ניתן למלא את הגבות הדקיקות או לשרטט גבות חדשות. בנוסף, אישה שאוהבת נמשים יכולה ליצור באמצעות העיפרון נמשים טבעיים שלא ימרחו על העור ויהיו עמידים לאורך כל היום.

 

מה שלא עושה הטבע – עושה הצבע!

בדומה לפריטים כמו עדשות צבעוניות לעיניים שמבליטות אותן ומאפשרות שינוי חיובי במראה הפנים, כך גם עיפרון הגבות בשיטת השערה. מדובר על עיפרון שניתן לבחור ב-3 גוונים פופולריים, ביניהם חום כהה המתאים לגבות חומות, חום בהיר המתאים לגבות בהירות או אפור כהה המתאים לגבות כהות. ככל שהעיפרון יהיה מותאם יותר לצבע הטבעי של הגבות, כך גם המראה יהיה טבעי יותר. למעשה העיפרון מיועד לעיצוב הגבות וחוסך את הצורך בתשלום גבוה לקוסמטיקאית עבור סידור הגבות, צביעתן או עיצובן בשיטת השערה. חשוב לציין שהשימוש העצמי בעיפרון צריך להיות כאשר העור נקי ויבש מבלי שיהיה מרוח במייק אפ או בקרם לחות.

 

האם אפקט העיפרון דורש מיומנות?

ישנן נשים המגיעות באופן מיוחד לקוסמטיקאית כדי שתשרטט להן גבות בצורה מקצועית. בעזרת עיפרון הקסם בשיטת השערה לא צריך מיומנות מיוחדת וניתן לעשות זאת גם לבד בצורה פשוטה וקלה. העיפרון נוח לשימוש ומסייע כפתרון מהיר לקראת יציאה לבילוי, לפני פגישת עסקים חשובה או שיפור מראה הפנים באופן שוטף. ביחד עם זאת זוהי עבודה ידנית שצריכה להיעשות בסבלנות ובשלבים. דבר ראשון משרטטים מסגרת באמצעות עיפרון סימון ורק אחר כך ממלאים אותה בעיפרון גבות בשיטת השערה. בצורה כזו הגבות מקבלות שערות דקיקות מצוירות. שנית, יש להקפיד על כיוון השרטוט שיהיה תואם לכיוון צמיחת הגבות ולא נגדו.

 

היעילות של עיפרון הגבות

כאמור, עיפרון הגבות הוא הדרך המהירה ביותר לעיבוי הגבות והדגשתן. הוא יעיל מאוד בעת האיפור היום יומי, ניתן להסרה בקלות על ידי מים וסבון לפני השינה ואינו מזיק לעור הפנים או לקרבתו לעיניים. היעילות שלו באה לידי ביטוי במראה הטבעי שהוא מקנה לפנים על מנת שהגבות לא ייראו בולטות מדי או מודגשות באופן מוגזם. ניתן לרכוש אותו בזול באמצעות רכישה אונליין בגוון הרצוי ולקבל אותו במשלוח עד הבית. לסיכום, אם אתן מתלבטות בין עיפרון גבות רגיל לבין עיפרון גבות בשיטת השערה, ההמלצה היא על האחרון שמשרטט את הגבות בצורה מדויקת וטבעית.

 

ציוד קוסמטי

אולי תאהבו גם את