4 טרנדים לוהטים לקיץ חם

כל אחד מאתנו רוצה להיות בטוח בכך שהוא מכיר בטרנדים החמים ביותר שמתלווים אל כל עונה. במדריך האחרון שהעלינו לרשת, הצגנו בפניכם את הטרנדים הלוהטים של האביב. עכשיו, כשהקיץ כבר כאן, הגיע הזמן שתכירו מקרוב בכל הטרנדים הלוהטים שמתלווים אליו. קראו את המדריך הנוכחי ותגלו בתוך כמה רגעים בודדים את הטרנדים שנוגעים לכל התחומים החשובים ביותר: לבוש,  מתנות, תכשיטים ומסעדנות. 

 

תכירו בטרנדים שנוגעים לתחום המתנות

בעונה הקודמת המלצנו לכם לבצע רכישה של פריטים גדולים שישאירו טעם טוב על מקבל המתנה. הפעם, אנחנו ממליצים דווקא לבחור בפריטים קטנים עם משמעות. מדובר למשל בהענקת תמונה שמודפסת על גבי ספל, מגנט, מחזיק מפתחות או כל פריט קטן אחר. כך יתאפשר למקבל המתנה לקחת אותה עמו לכל מקום ולהציג אותה בפני אנשים שחשובים לו.

טרנדים לוהטים

תכירו בטרנדים שנוגעים לתחום ההלבשה

אי אפשר לכתוב מדריך טרנדים מבלי לציין כמה מילים על תחום ההלבשה שנחשב למוביל. נציין בקצרה כי הטרנד החם ביותר שהתחיל באביב צפוי להמשיך גם בקיץ הקרוב. מי שקראו את המדריך הקודם וודאי יודעים שמדובר בלבוש ששואב השראה משנות ה – 90 העליזות.

לכן, נמשיך לראות גם בעונה הנוכחית חולצות בטן, שמלות מתנפנפות, מכנסיים קצרים קלילים וצבעים עזים שיישארו אתנו עד לחורף. אם לא קראתם את המדריך הקודם שלנו או שאתם זקוקים לחידוש של המלתחה, עליכם להיכנס לקישור הבא שיאפשר לכם ליהנות מבגדים אופנתיים שתואמים לטרנד הנוכחי: https://chenlevin.com.

 

תכירו בטרנדים שנוגעים לתחום התכשיטים

בקיץ הנוכחי אתם צפויים לענוד לא מעט תכשיטי כסף קלילים. מדובר באחד או יותר מהפריטים הבאים:

  • עגילים
  • שרשראות
  • צמידים
  • טבעות

כשאנחנו אומרים "קלילים" אנו בעצם רומזים לכם שהתכשיטים הגסים נותרו מאחור, בימי החורף הקרירים. אם נותרו לכם כמה מהם, כדאי שתניחו אותם בקופסא ייעודית ותשמרו עליהם עד החורף הבא.

טרנדים לוהטים

תכירו בטרנדים שנוגעים לתחום המסעדנות

הטרנד החם ביותר שבא לידי ביטוי בתחום ההסעדה נוגע למשקאות קלילים, טעימים ומלאי אלכוהול. אתם לא טועים, מדובר כמובן בקוקטיילים שאהובים על כולם. בירור שערכנו בנושא העלה כי נפתחו ברי קוקטיילים רבים ברחבי הארץ. לכל בר יש קונספט אחר.

יש למשל בר שמעוצב במראה של שנות ה – 20, בעוד בר אחר מגיש קוקטיילים שקשורים לסרטים של דיסני (למשל, קוקטייל תכלת מתקתק שנקרא אלאדין או קוקטייל טרופי שנקרא מלך האריות). אתם וודאי מבינים בשלב זה שלא תהיה לכם בעיה למצוא את בר הקוקטיילים המתאים לכם ביותר.

 

לסיום

אלה היו 4 הטרנדים הלוהטים של הקיץ הנוכחי. עכשיו, כשאתם מכירים בהם מקרוב, נותר לכם רק ליישם. צאו לרכוש את הביגוד, המתנות, התכשיטים והקוקטיילים שמתאימים לכם ביותר ותראו לכל הסובבים שאתם עוקבים אחר הטרנדים שמשתנים מעונה אחת לאחרת.

טרנדים לוהטים

אולי תאהבו גם את