4 תכשיטים שכל אישה חייבת במגירה

זה ידוע שכל אישה מאחסנת את התכשיטים האהובים עליה במגירה ייעודית. יש מי שסוברים שלכל אחת יש תכשיטים שונים לגמרי מהשנייה, אך אין זה נכון. שכן, ישנם תכשיטים רב תכליתיים שנמצאים במגירה של כל אחת. מדריך זה יציג בפניכן את התכשיטים הללו, כדי שתוכלו לבדוק אם אלה קיימים במגירה שלכן ואם לא, תצטרכו להבין את הרמז ולדאוג לכך שהם יקבלו שם מקום של כבוד.

 

שרשרת לב

סביר להניח שהופתעתן לגלות שאנו יודעות שיש ברשותכן שרשרת לב מזה שנים. נסביר שאנחנו לא מכשפות או קוראות בקפה, ברור לנו שיש לכן שרשרת כזו בגלל ששוחחנו עם נשים רבות בגילאים שונים וגילינו שזו מתנה נפוצה שנהוג להעניק ליום הולדת של אישה בכל גיל. שרשרת הלב יכולה להיות בצבע זהב צהוב, זהב אדום או כסף.

אם לא קיבלתן עד היום שרשרת שכזו, כדאי שתצאו לבחור אחת לעצמכן. אם אתן רווקות, כדאי שתבחרו בשרשרת לב עם חריטה, שתאפשר להציג את שמכן. האימהות שמבינכן יכולות לבחור בשרשרת לב עם תליון חריטה שיאפשר להוסיף את שמות הילדים.

שרשרת לב

 

צמיד עם חריטה

ברור לכן שלא נסיים את המדריך מבלי להציג את צמידי החריטה שכל אחת מאתנו ביקשה להזמין לקראת יום אירוסין, חגיגות יום הולדת ולידה. מדובר בתכשיט נפוץ שמאפשר לכל אחת לבטא את עצמה ולחלוק עם העולם מידע שחשוב לה.

יש מי שבוחרות לחרוט את תאריך הלידה שלהן, בעוד אחרות רוצות להשתמש בו כצמיד חברות, כך שהן חורטות את שם החבר או החברה על החלק הפנימי של הצמיד. אם טרם הזמנתן צמיד שכזה, כדאי שתדעו שזה הזמן להיכנס לאתר של חברת Onecklace שתגלה בפניכם עולם שלם של צמידי חריטה איכותיים.

 

עגילי זרקונים

שתקום האישה שאין לה עגילי זרקונים מגירה. בעצם, לא משנה. אתן יכולות לשבת, פשוט כי ברור לנו שיש לכל אחת מכן עגיל שכזה (ואם הוא לא נמצא כעת במקומו, זה כנראה בגלל שהוא נענד ברגעים אלו ממש על האוזניים שלכן). עגילי הזרקון נחשבים לנפוצים ביותר וניתן להתאים אותם לכל לוק. זו הסיבה שהם נוכחים בכל מגירת תכשיטים.

עגילי זרקונים

 

טבעת כסף

יש סיבה לכך שיש לכן לפחות טבעת כסף אחת במגירה. בירור שערכנו בנושא גילה שמדובר בחומר בעל צבע שמתאים לכל גוון גוף. לכן, נשים מכל גווני העור בוחרות לענוד את הטבעת הבסיסית הזו שמשדרגת כל יציאה.

 

לסיכום

יש 4 תכשיטים שנמצאים בכל מגירה נשית. כעת אתן מכירות בתכשיטים אלה מקרוב, כך שנותר לכן רק לבדוק אם אחד מהם חסר במגירה שברשותכן. שימו לב, אתן יכולות לשמור על קור רוח. שכן, אם יתגלה שיש חוסר בתכשיט מסוים במגירה, תוכלו פשוט לבצע רכישה בחנות תכשיטים מקוונת.

לסיכום

אולי תאהבו גם את