5 סוגי תחתוני נשים שהם האופנה העכשווית

זה אמנם לא גלוי לכל עין, אבל גם בתחום ההלבשה התחתונה קיימות אופנות מתחלפות וטרנדים. גזרות שונות, סוגי בד ומגוון צבעים הם רק חלק מהדברים שמבדילים בין סוגי התחתונים השונים. בכתבה הבאה נציג 5 סוגי תחתוני נשים שהם האופנה העכשווית.

 

הטרנד האמיתי הוא בכלל בקנייה

לפני שנמנה את האופנות הרלוונטיות בגזרת תחתוני הנשים חשוב לתת את הדגש על הטרנד הבולט ביותר בתחום זה – הקנייה האינטרנטית. מעצם הווייתם, תחתוני נשים הם פריטים אינטימיים למדי ולכן גם הרכישה שלהן עלולה לעורר מבוכות מסוימות. עלייתם של אתרי המשלוחים למיניהם והשינויים החיוביים שחלו בהם (בעיקר בהיבטים של מחירים וידידותיות למשתמש) גורמים ליותר וליותר בנות להשתדרג ולחפש תחתוני נשים לרכישה אונליין.

 

שלחי לי בוקסרים וגופיות

אחד הטרנדים המפתיעים של התקופה האחרונה בתחום תחתוני הנשים הוא עלייתם של הבוקסרונים ושל תחתוני השורט. מדובר בעניין מפתיע, מכיוון שגזרה זו מזוהה יותר עם הלבשה גברית, אולם במבט מעט מעמיק יותר מדובר בטרנד כמעט מתבקש. מחד, הפיכת הבוקסרים ה-"גבריים" לבוקסרונים הפכו אותם לפריטי הלבשה תחתונה אשר מחמיאים לגוף הנשי. מאידך מדובר בתחתונים נוחים לשימוש, אשר מכסים גם יותר חלקי גוף מתחתוני הנשים הקלאסיים ולכן מותאמים ללבישה גם בסביבות מגוונות יותר.

 

קרנבל פה

לא מעט אלמנטים חדרו לחיינו מתוך התרבות הברזילאית, החל מכדורגל וכלה במוזיקה ובמאכלים שונים. גם בתחום תחתוני הנשים יש למדינה הגדולה בדרום אמריקה מה להציע עם תחתונים ברזילאיים שכובשים את השוק. מדובר בפריט סקסי למדי שמשדר חושניות ואפילו התגנדרות במידה מסוימת, אך יחד עם זאת הוא גם נח. ניתן לרכוש תחתונים ברזילאיים בצבעים שונים ואפילו בסוגי בד שונים, כאשר הדגמים הנחשבים כאיכותיים יותר עשויים מבד תחרה.

 

חוזרים לשנות השישים

חזרה אל המקורות היא תופעה שפשתה כמעט בכל תחום צרכני. בין שמדובר בקומקום, גיטרה חשמלית או מטבח – יש לזה כנראה גם גרסת רטרו (או וינטג' למתקדמים). גם תחום תחתוני הנשים לא חף מהטרנד של זיקה אל העבר. אחת האופנות הבולטות היא רכישה של תחתונים שהיו פופולריים בעשורים קודמים כגון הפיפטיז והסיקסטיז. תחתונים אלו מגיעים לרוב בגזרת מקסי אשר מתפרשת עד לאזור הטבור. הצבעוניות אינה מאוד מגוונת ולמעשה קיימים שני צבעים בולטים  לפריטים אלו – שחור וצבע גוף. מדובר בהלבשה תחתונה ייחודית למדי בשוק הקיים וזהו כוח קסמה הגדול. היא מחמיאה לנשים רבות ובדומה לתחתוני השורט אינה נתפסת כחושפנית מדי.

 

חוטיני ממבט ראשון

כאן אולי לא מדובר באופנה חולפת אלא בטרנד שכאן כדי להישאר. תחתוני חוטיני הם תחתונים פופולריים כבר שנים רבות בקרב נשים. הגזרה שלהם, שמזכירה במידת מה את התחתונים הברזילאיים מאפשרת נוחות יחד עם סקסיות, וזאת אולי הסיבה שהם כל כך אהובים. ניתן למצוא תחתוני חוטיני במגוון צבעים והדפסים, וכן גם בהבדלים שונים במבנה הכללי שלהם.

חוטיני

אולי תאהבו גם את

טרנדים לוהטים
4 טרנדים לוהטים לקיץ חם

כל אחד מאתנו רוצה להיות בטוח בכך שהוא מכיר בטרנדים החמים ביותר שמתלווים אל כל עונה. במדריך האחרון שהעלינו לרשת, הצגנו בפניכם את הטרנדים הלוהטים

קראו עוד »