4 רעיונות מקוריים למתנות לאמא

אמא תמיד עובדת כל כך קשה בשבילנו. מגיל קטן, ועד היום, אמא תמיד כאן בשבילנו. יום ההולדת של אמא זה הזמן שלנו לעצור, ולתת לה בחזרה קמצוץ ממה שהיא נותנת לנו. עם זאת, דווקא בגלל שאמא חשובה לנו כל כך, קשה מאוד למצוא מתנה ראויה ומשמחת. בדיוק בשביל זה קיבצנו לכם שלושה רעיונות שיפתחו לכם את הראש, ויעזרו לכם למצוא את המתנה המושלמת לאמא האהובה שלכם.

 

האפשרות הקלאסית – תכשיטים

מאז ומעולם תכשיטים נחשבו למתנה קלאסית, שמבטאת את האהבה וההערכה של הנותן למקבלת. תחום התכשיטים מספק מגוון רחב מאוד של אפשרויות, ביניהם טבעות, שרשראות, צמידים, עגילים ותליונים. גם בכל אחד מהתחומים הללו, אפשר למצוא מגוון רב. למשל, אם אתם רוצים לקנות שרשרת לאמא, תוכלו לקנות שרשרת עם תפילה, שרשרת עם שמות הילדים ועוד אפשרויות רבות ומגוונות.

 

האפשרות הריחנית

אין כמו בית עם ריח טוב. אין ספק שמתנה ריחנית יכולה להעלות לאמא את החיוך. תחום זה מחולק למגוון אפשרויות. הראשונה הינה זר פרחים מעוצב ומסוגנן. זר פרחים גדול מעניק אפקט של השקעה, ויכול להרים את העיצוב של החלל בו הוא מונח. עם זאת, זר פרחים מחזיק זמן לא רב. אפשרות נוספת היא מפיצי ריח: נרות, סבונים, ומפיצי ריח. ישנם נרות שונים ומיוחדים – עם שמנים ועיצובים מיוחדים.

 

האפשרות המתפנקת

כמו שאמרנו, להיות אמא זו משרה מלאה, שפעמים רבות מתווספת על המשרה שמחוץ לבית. לכן, אפשרות נוספת למתנה היא לתת לאמא משהו שיעזור לה להשתחרר, להירגע, ולצבור אנרגיות. תחשבו איזו מתנה הכי תפנק את אמא שלכם – אולי יום ספא, עם ג'קוזי או מסאז'? או לחילופין, אולי ארוחת בוקר זוגית בבית קפה? אפשרות לשדרוג של אלו היא להצטרף לאמא, ולעשות יום כיף של אמא ובת.

 

האפשרות הפרקטית

אם עדיין לא מצאת את עצמך, ואת לא יודעת מה ישמח את אמא שלך, אפשרות נוספת היא לתת לאמא לבחור מה בדיוק היא רוצה, ולתת gift card (כרטיס מתנה). כיום, אפשרות הכרטיסים היא בלתי נגמרת – אפשר לרכוש כרטיסי מתנה לכל חנות אופנה, חנות לעיצוב הבית ואפיו לאירועים והופעות. אומנם זו לא האפשרות הכי אישית שיש, אבל אין ספק שהיא תהנה מזה, ושזה יתאים בדיוק למה שהיא רוצה.

 

סיכום

לפחות פעם בשנה, אנחנו צריכים לומר תודה לאמא על כל ההשקעה שלה בנו. חשוב להשפיע ולפרגן, ולבחור מתנה שתביע את כל האהבה שלנו. האפשרויות למנות רבות ומגוונות – משרשרת, דרך נרות וסבונים, ועד לשוברים לבית קפה.

חשוב לזכור, ש'העיקר הכוונה' –  זה לא משנה במה תבחרו, העיקר שתצליחו לבטא אפילו רק חלק מהאהבה העצומה שיש לכם לאמא שלכם. בסופו של דבר, אמא שלכם תשמח בכל מה שתביאו לה, ובעיקר תשמח בהשקעה ובכוונה שעומדת מאחורי הקניה.

שרשרת לאמא

אולי תאהבו גם את