5 עגילי הליקס מגניבים ואופנתיים

השוואה בין סוגים שונים של עגילים יכולה לעזור לבחור את אלו שיהיו הכי מגניבים ואופנתיים, גם לגברים וגם לנשים. אז מאיפה מתחילים ואיך רואים את ההבדלים בין עגילי הליקס? הנה כל התשובות

בחירה נכונה של עגילים היא משימה מורכבת יותר מכפי שנהוג לחשוב. עם זאת, הטיפ המרכזי הוא ללכת על בטוח עם עגיל הליקס שתמיד נשאר באופנה. מכאן והלאה, כל שנותר הוא להתאים את האופציה הכי מגניבה לטעם האישי של גברים או נשים כאחד:

 

עגיל הליקס עם יהלום

יהלום משדרג כל סוג של עגיל ועושה עבודה מעולה גם עם הליקס. באמצעות עגיל הליקס עם יהלום ניתן לשדרג את המראה החיצוני, להעביר מסר אקסקלוסיבי ולבלוט בכל סוג של אירוע. בנוסף, היתרון של עגיל כזה בא לידי ביטוי בכך שניתן לבחור את סוג היהלום הספציפי – כמו למשל משיקולי תקציב ועלויות.

 

עגיל הליקס לב

בני זוג שמחפשים תכשיט רומנטי כדי לפרגן בעזרתו אחד לשני יכולים לעשות את זה בקלות עם עגיל הליקס לב. הצורה של הלב מוכרת מאוד ברחבי העולם, היא סמלית גם אצל בני זוג עם מערכת יחסים ותיקה וגם אצל מי שרק החלו להיפגש והיא יכולה לסייע אפילו בקרב הורים לילדים. כל עוד משקיעים בבחירת עגיל איכותי, הצורה של הלב היא דרך מעולה לשדרג את התכשיט.

 

עגיל הליקס פרינס

אי אפשר לדבר על סוגים שונים של עגילי הליקס מגניבים ואופנתיים בלי להזכיר את הפרינס. מצד אחד, זהו עגיל מאוד ייחודי שזוכה למעמד בגלל צורת הריבוע. מצד שני, המראה שלו מצליח להיות קונבנציונאלי וקלאסי. ברוב המקרים, אפשר להשיג עגיל הליקס כאשר גודל ראש העגיל הוא 3 מ"מ ועם עובי עגיל של 1 מ"מ.

 

עגיל הליקס ארבע אבנים

יותר ויותר גברים ונשים מעדיפים כיום לנצל את האזור של האוזן על מנת להראות את הטעם האישי שלהם בצורה בולטת. בפועל, אחת הדרכים הכי פרקטיות לעשות את זה היא באמצעות עגיל הליקס ארבע אבנים. גם פה אפשר כמובן לבחור את סוג האבנים שישובצו על גבי כל סוג של עגיל, או להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי השילובים המקובלים.

 

עגיל הליקס חלק

אין ספק שהאופציה הכי מתבקשת עבור מי שעושים את הצעדים הראשונים שלהם בעולם העגילים אלו הדוגמאות החלקות. באמצעות עגיל הליקס חלק ניתן לשלב את התכשיט גם במראה יום יומי וגם במראה לאירועי ערב, או לבחור בין גדלים שיתאימו למיקום הספציפי ולמבנה האוזן.

מבחינת מחיר, העלות של עגיל הליקס חלק נקבעת במידה רבה על פי מספר הקראט של הזהב ולפי המותג מאחורי התכשיט. אם רוצים, ניתן להשוות מחירים טרם בחירת העגילים ורק אז לקבל החלטה.

עגילים

אולי תאהבו גם את